LDP 7003-8 (BK)
średnica klosza: 16 cm. wysokość lampy: 35 cm.
Produkt niedostępny
Darmowa wysyłka
Gdy produkt powróci do sprzedaży, otrzymasz od nas powiadomienie e-mail.
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny
949,00 zł
949,00 zł
Nasi klienci mogą liczyć na darmową wysyłkę.
Już przy zamówieniach od 299 zł, wysyłka przy przedpłacie wyniesie 0 zł.
Dokładamy starań, aby zamówienia były realizowane ekspresowo.
Dzięki temu, zdecydowana większość przesyłek wysyłana jest w przeciągu już 24h od zaksięgowania płatności
(przy wyborze płatności z góry), bądź wpłynięcia zamówienia (w przypadku wyboru opcji płatności przy kurierze).
Zdajemy sobie sprawę z tego, iż zakup oświetlenia przez Internet nie jest rzeczą łatwą.
Z tego też względu oferujemy naszym Klientom aż 30 dni na dokonanie zwrotu,
co pozwala spokojnie zapoznać się z produktem i podjąć decyzję zakupową bez presji.
Lampa została wyprzedana i oczekujemy na nową dostawę producenta.
Zapisz się na powiadomienie o dostawie, aby otrzymać wiadomość w pierwszej kolejności.
Niełatwo spotkać model oświetlenia, którego nowoczesny charakter łączyłby się tak oryginalnie ze stylem loft. Lampa wisząca MORETTI jest wyjątkiem, który potwierdza tę regułę - można ją umiejscowić w salonie, jadalni czy kuchni, a następnie cieszyć się blaskiem aż ośmiu punktów światła, które w połączeniu z czarną oprawą tworzą klimatyczne, eleganckie, ale i awangardowe oświetlenie.
Serii MORETTI nie można odmówić pomysłowości, zaangażowania w stworzenie produktu innego niż wszystkie dostępne na rynku, a także połączeń kolorystycznych, które w perfekcyjny sposób oddają charakter nowoczesności lampy. Na oświetlenie to składają się metalowa czarna rurka będąca podparciem dla ośmiu ramion, która zawieszona została na dwóch linkach wychodzących z cienkich rurek z górnej części lampy. Każde jej ramię zakończone jest okrągłym, otwartym od góry kloszem, którego zdobi efekt zadymienia w przezroczystej bryle oraz okrągłe, dekoracyjne wgłębienia w szklanej tafli kul. Od góry wszystko to podtrzymywane jest przez niewielką, prostokątną podsufitkę w czarnym kolorze.
| Kolor i materiał | |
| Kolor lampy | czarny |
| Kolor klosza/abażuru | przezroczysty, dymiony szary |
| Materiał lampy | metal, szkło |
| Materiał klosza/abażuru | szkło |
| Kolor podsufitki | czarny |
| Kolor kabla/łańcucha | czarny |
| Dane techniczne | |
| Typ żarówki | wszystkie typy żarówek |
| Ilość punktów światła | 8 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Moc oprawki(W) | 40 |
| Napięcie(V) | 220-240 |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Waga produktu | 8 kg |
| Rozmiar | |
| Średnica klosza/abażuru | 16 cm |
| Szerokość lampy | 40 cm |
| Wysokość lampy | 35 cm |
| Długość lampy | 110 cm |
| Zakres regulacji (wysokość lampy wliczona) | Od 40 cm do 130 cm |
| Informacje dodatkowe | |
| Seria produktu | MORETTI |
| Marka | Lumina Deco |
| Styl | Nowoczesny, Loft |
| Żarówka w zestawie | nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU!
W naszym sklepie internetowym masz możliwość dokonania zakupu, płacąc za zakupy w wygodnych miesięcznych ratach, mogąc przeznaczyć pozostałe zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU można skorzystać, jeżeli zakupy mieszczą się w przedziale od 300 do 50 000 zł. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Weryfikacja wniosku ratalnego trwa zwykle do 2 minut, w przypadku uzyskania pozytywnej decyzji banku - masz możliwość natychmiastowego dokończenia zamówienia. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.
A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupując u nas, możesz w terminie 30 dni od otrzymania zamówienia, wysłać do nas oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwrócić towar. Po potwierdzeniu odstąpienia od umowy oraz zleceniu zwrotu w systemie PayU, środki zostaną przekazane bezpośrednio na rachunek pożyczkodawcy powiązany z kredytem, a Ty otrzymasz potwierdzenie e-mail od PayU.
A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Twój zakup nie zostanie zrealizowany, jeśli Organizacja Finansująca nie udzieli Ci kredytu lub jeśli po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, nie wykonasz kolejnych kroków polegających na weryfikacji tożsamości i zatwierdzeniu warunków umowy kredytowej za pomocą otrzymanego kodu SMS. Aby wówczas zrealizować zakupy, wystarczy wrócić do naszego sklepu i wybrać inną formę płatności.
Producent: Lumina Deco
Informacje o producencie
Nazwa producenta: Lumina Deco
Adres: Świerkowa 1A, 05-850 Bronisze
Kraj: Polska
E-mail: info@luminadeco.pl
Osoba odpowiedzialna w UE
Osobą odpowiedzialną jest podmiot gospodarczy z siedzibą w UE.
Nazwa podmiotu: LD DISTRIBUTION LUSINE PILOYAN
Adres: Świerkowa 1A, 05-850 Bronisze
Kraj: Polska
E-mail: ldpartner.pl@gmail.com
Kupujesz więcej lamp? Ilość żarówek dopasujemy automatycznie.
Wskazówka: Pamiętaj, aby dobrać moc żarówek do oprawy, pomieszczenia i ilości światła, jakiej potrzebujesz.