LDW B016-1 (MD)
średnica klosza: 19 cm. wysokość lampy: 22 cm.
Produkt niedostępny
Gdy produkt powróci do sprzedaży, otrzymasz od nas powiadomienie e-mail.
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny
219,00 zł
1 osoba kupiła 1 sztukę
Nasi klienci mogą liczyć na darmową wysyłkę.
Już przy zamówieniach od 299 zł, wysyłka przy przedpłacie wyniesie 0 zł.
Dokładamy starań, aby zamówienia były realizowane ekspresowo.
Dzięki temu, zdecydowana większość przesyłek wysyłana jest w przeciągu już 24h od zaksięgowania płatności
(przy wyborze płatności z góry), bądź wpłynięcia zamówienia (w przypadku wyboru opcji płatności przy kurierze).
Zdajemy sobie sprawę z tego, iż zakup oświetlenia przez Internet nie jest rzeczą łatwą.
Z tego też względu oferujemy naszym Klientom aż 30 dni na dokonanie zwrotu,
co pozwala spokojnie zapoznać się z produktem i podjąć decyzję zakupową bez presji.
Lampa została wyprzedana i oczekujemy na nową dostawę producenta.
Zapisz się na powiadomienie o dostawie, aby otrzymać wiadomość w pierwszej kolejności.
Regulowany kąt nachylenia oraz trwały materiał wykonania to tylko część zalet lampy ściennej GUBI WT. Lampa ścienna tego typu to idealna propozycja na dodatkowe oświetlenie sypialni, garderoby, domowego biura oraz pokoju dziennego.
W serii GUBI WT zachwyca oryginalny pomysł projektu oraz dbałość o szczegóły wykonania. Specyficzny charakter kinkietu tworzy industrialny styl, w jakim została zaprojektowana oraz niebanalnej piękności mosiężna oprawa, która w ciekawy sposób łączy surowość loftu ze swobodną elegancją. Metalowa konstrukcja, na którą składają się klosz, ramię oraz podsufitka, jest nie tylko bardziej trwała i odporna na zarysowania czy uszkodzenia niż inne surowce, ale też umożliwia łatwiejszy sposób jej czyszczenia. Prosty kształt klosza w formie stożka o mocno rozłożystym dole dostarcza pomieszczenia dużo więcej światła niż tradycyjne metalowe kinkiety, zaś zastosowany w uchwycie lampy mechanizm pozwala na regulowanie jej kąta nachylenia. W całej bryle lampy ściennej ciekawie komponują się niewielkich rozmiarów akcenty industrialne w postaci śrub, mocowań, ozdobnych perforacji, detali czy odsłoniętej żarówki, które wraz z lśniącą powłoką mosiężnej oprawy tworzą produkt o zmysłowym, a jednocześnie eleganckim charakterze.
| Kolor i materiał | |
| Kolor lampy | mosiądz |
| Kolor klosza/abażuru | mosiądz |
| Materiał lampy | metal |
| Materiał klosza/abażuru | metal |
| Kolor podsufitki | mosiądz |
| Dane techniczne | |
| Typ żarówki | wszystkie typy żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Moc oprawki(W) | 40 |
| Napięcie(V) | 220-240 |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Waga produktu | 2 kg |
| Rozmiar | |
| Średnica klosza/abażuru | 19 cm |
| Szerokość lampy | 20 cm |
| Wysokość lampy | 22 cm |
| Zakres regulacji (wysokość lampy wliczona) | regulowany kąt nachylenia |
| Informacje dodatkowe | |
| Seria produktu | GUBI |
| Marka | Lumina Deco |
| Styl | Industrialny, Loft |
| Żarówka w zestawie | nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU!
W naszym sklepie internetowym masz możliwość dokonania zakupu, płacąc za zakupy w wygodnych miesięcznych ratach, mogąc przeznaczyć pozostałe zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU można skorzystać, jeżeli zakupy mieszczą się w przedziale od 300 do 50 000 zł. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Weryfikacja wniosku ratalnego trwa zwykle do 2 minut, w przypadku uzyskania pozytywnej decyzji banku - masz możliwość natychmiastowego dokończenia zamówienia. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.
A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupując u nas, możesz w terminie 30 dni od otrzymania zamówienia, wysłać do nas oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwrócić towar. Po potwierdzeniu odstąpienia od umowy oraz zleceniu zwrotu w systemie PayU, środki zostaną przekazane bezpośrednio na rachunek pożyczkodawcy powiązany z kredytem, a Ty otrzymasz potwierdzenie e-mail od PayU.
A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Twój zakup nie zostanie zrealizowany, jeśli Organizacja Finansująca nie udzieli Ci kredytu lub jeśli po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, nie wykonasz kolejnych kroków polegających na weryfikacji tożsamości i zatwierdzeniu warunków umowy kredytowej za pomocą otrzymanego kodu SMS. Aby wówczas zrealizować zakupy, wystarczy wrócić do naszego sklepu i wybrać inną formę płatności.
Producent: Lumina Deco
Informacje o producencie
Nazwa producenta: Lumina Deco
Adres: Świerkowa 1A, 05-850 Bronisze
Kraj: Polska
E-mail: info@luminadeco.pl
Osoba odpowiedzialna w UE
Osobą odpowiedzialną jest podmiot gospodarczy z siedzibą w UE.
Nazwa podmiotu: LD DISTRIBUTION LUSINE PILOYAN
Adres: Świerkowa 1A, 05-850 Bronisze
Kraj: Polska
E-mail: ldpartner.pl@gmail.com
Kupujesz więcej lamp? Ilość żarówek dopasujemy automatycznie.
Wskazówka: Pamiętaj, aby dobrać moc żarówek do oprawy, pomieszczenia i ilości światła, jakiej potrzebujesz.