LDW 8066-1-150 (CHR)
średnica klosza: 15 cm. wysokość lampy: 18 cm.
Produkt niedostępny
Gdy produkt powróci do sprzedaży, otrzymasz od nas powiadomienie e-mail.
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny
149,00 zł
199,00 zł
3 osoby kupiły 3 sztuki
Nasi klienci mogą liczyć na darmową wysyłkę.
Już przy zamówieniach od 299 zł, wysyłka przy przedpłacie wyniesie 0 zł.
Dokładamy starań, aby zamówienia były realizowane ekspresowo.
Dzięki temu, zdecydowana większość przesyłek wysyłana jest w przeciągu już 24h od zaksięgowania płatności
(przy wyborze płatności z góry), bądź wpłynięcia zamówienia (w przypadku wyboru opcji płatności przy kurierze).
Zdajemy sobie sprawę z tego, iż zakup oświetlenia przez Internet nie jest rzeczą łatwą.
Z tego też względu oferujemy naszym Klientom aż 30 dni na dokonanie zwrotu,
co pozwala spokojnie zapoznać się z produktem i podjąć decyzję zakupową bez presji.
Lampa została wyprzedana i oczekujemy na nową dostawę producenta.
Zapisz się na powiadomienie o dostawie, aby otrzymać wiadomość w pierwszej kolejności.
Mocno wyróżniającą się cechą lampy ściennej TOSSO jest jej nowoczesny styl oraz skryte w jej wnętrzu wysokiej jakości kryształowe ozdoby. Chromowana oprawa kinkietu wraz ze szklanym kloszem o podobnej barwie doskonale komponują się na ścianach salonów, sypialni, ale mogą również być nadzwyczaj oryginalnym oświetleniem łazienki czy przedpokoju.
Próżno szukać bardziej eleganckiej i inspirującej kolekcji oświetlenia niż TOSSO, która swoją prostotą połączoną z wysublimowaną formą oraz szlachetnymi dekoracjami z kryształowych wisiorów zachwyca i pomaga stworzyć ciekawą aranżację. Dopracowane w każdym szczególe lampy ścienne z tej serii posiadają niewiele elementów, ale ich kompozycja i innowacyjna myśl projektu zwraca na siebie szczególną uwagę. Prosta, choć stosunkowo duża, kwadratowa podsufitka wykonana z metalu idealnie łączy się pod względem kolorystycznym z kulistym kloszem z barwionego na kolor chromu szkła. Wewnątrz, oprócz źródła światła, umieszczone zostały kryształowe wisiory, które nie tylko pełnią funkcję dekoracyjną, ale też nastrojowo rozpraszają światło kinkietu.
| Kolor i materiał | |
| Kolor lampy | przezroczysty, chrom |
| Kolor klosza/abażuru | przezroczysty, chrom |
| Materiał lampy | metal, szkło, kryształ |
| Materiał klosza/abażuru | szkło |
| Kolor podsufitki | chrom |
| Kolor kabla/łańcucha | - |
| Dane techniczne | |
| Typ żarówki | G9 i LED |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Moc oprawki(W) | 40 |
| Napięcie(V) | 220-240 |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Rozmiar | |
| Średnica klosza/abażuru | 15 cm |
| Szerokość lampy | 20 cm |
| Wysokość lampy | 18 cm |
| Długość lampy | 20 cm |
| Wysokość klosza/abażuru | 11 cm |
| Informacje dodatkowe | |
| Seria produktu | TOSSO |
| Marka | Lumina Deco |
| Styl | Nowoczesny |
| Żarówka w zestawie | nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU!
W naszym sklepie internetowym masz możliwość dokonania zakupu, płacąc za zakupy w wygodnych miesięcznych ratach, mogąc przeznaczyć pozostałe zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU można skorzystać, jeżeli zakupy mieszczą się w przedziale od 300 do 50 000 zł. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Weryfikacja wniosku ratalnego trwa zwykle do 2 minut, w przypadku uzyskania pozytywnej decyzji banku - masz możliwość natychmiastowego dokończenia zamówienia. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.
A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupując u nas, możesz w terminie 30 dni od otrzymania zamówienia, wysłać do nas oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwrócić towar. Po potwierdzeniu odstąpienia od umowy oraz zleceniu zwrotu w systemie PayU, środki zostaną przekazane bezpośrednio na rachunek pożyczkodawcy powiązany z kredytem, a Ty otrzymasz potwierdzenie e-mail od PayU.
A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Twój zakup nie zostanie zrealizowany, jeśli Organizacja Finansująca nie udzieli Ci kredytu lub jeśli po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, nie wykonasz kolejnych kroków polegających na weryfikacji tożsamości i zatwierdzeniu warunków umowy kredytowej za pomocą otrzymanego kodu SMS. Aby wówczas zrealizować zakupy, wystarczy wrócić do naszego sklepu i wybrać inną formę płatności.
Producent: Lumina Deco
Informacje o producencie
Nazwa producenta: Lumina Deco
Adres: Świerkowa 1A, 05-850 Bronisze
Kraj: Polska
E-mail: info@luminadeco.pl
Osoba odpowiedzialna w UE
Osobą odpowiedzialną jest podmiot gospodarczy z siedzibą w UE.
Nazwa podmiotu: LD DISTRIBUTION LUSINE PILOYAN
Adres: Świerkowa 1A, 05-850 Bronisze
Kraj: Polska
E-mail: ldpartner.pl@gmail.com
Kupujesz więcej lamp? Ilość żarówek dopasujemy automatycznie.
Wskazówka: Pamiętaj, aby dobrać moc żarówek do oprawy, pomieszczenia i ilości światła, jakiej potrzebujesz.