LDT 1123 (GD)
średnica klosza: 36 cm. wysokość lampy: 67 cm.
Produkt niedostępny
Darmowa wysyłka
Gdy produkt powróci do sprzedaży, otrzymasz od nas powiadomienie e-mail.
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny
399,00 zł
549,00 zł
2 osoby kupiły 4 sztuki
Nasi klienci mogą liczyć na darmową wysyłkę.
Już przy zamówieniach od 299 zł, wysyłka przy przedpłacie wyniesie 0 zł.
Dokładamy starań, aby zamówienia były realizowane ekspresowo.
Dzięki temu, zdecydowana większość przesyłek wysyłana jest w przeciągu już 24h od zaksięgowania płatności
(przy wyborze płatności z góry), bądź wpłynięcia zamówienia (w przypadku wyboru opcji płatności przy kurierze).
Zdajemy sobie sprawę z tego, iż zakup oświetlenia przez Internet nie jest rzeczą łatwą.
Z tego też względu oferujemy naszym Klientom aż 30 dni na dokonanie zwrotu,
co pozwala spokojnie zapoznać się z produktem i podjąć decyzję zakupową bez presji.
Lampa została wyprzedana i oczekujemy na nową dostawę producenta.
Zapisz się na powiadomienie o dostawie, aby otrzymać wiadomość w pierwszej kolejności.
Wyrafinowana figura lampy nocnej MURANEO została w zjawiskowy sposób połączona z nowoczesnością stylu uwidoczniającego się w oryginalnym trzonie oraz metalicznym połysku złotej oprawy. Doskonale odnajdzie się w modnych i eleganckich wnętrzach salonów, sypialni oraz reprezentacyjnych hotelowych korytarzach i foyer.
Kolekcja MURANEO proponuje oświetlenie o atrakcyjnym, bogato zaprojektowanym wyglądzie, które jednocześnie, dzięki swoim okazałym wymiarom, będzie niebywale funkcjonalne i zapewni komfort użytkowania. Głównymi elementami lampy nocnej są abażur pokryty błyszczącą, złotą tkaniną subtelnie przepuszczającą światło padające z jej wnętrza, oraz szklany, nieoczywistej budowy, nieco fikuśny trzon, na którym osadzony został abażur. W jego wnętrzu umieszczono przezroczysty kabel, którego projektant celowo szczelnie nie ukrył, pozostawiając go subtelnie wyeksponowanego, co sprawia, że lampa pomimo swojej wytworności pozostaje surowa i nabiera innowacyjnego charakteru. Ponad półmetrowa konstrukcja nocnej lampy ulokowana jest na metalowej, okrągłej podstawie o nieco wypukłym kształcie. Całość prezentuje się bogato i ekskluzywnie, co pozwala w widowiskowy sposób urozmaicić oświetleniem aranżację przestrzeni.
| Kolor i materiał | |
| Kolor lampy | złoty |
| Kolor klosza/abażuru | złoty |
| Materiał lampy | metal, szkło, tworzywo sztuczne |
| Materiał klosza/abażuru | tkanina |
| Kolor kabla/łańcucha | przezroczysty |
| Dane techniczne | |
| Typ żarówki | wszystkie typy żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Moc oprawki(W) | 40 |
| Napięcie(V) | 220-240 |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Waga produktu | 4 kg |
| Rozmiar | |
| Średnica klosza/abażuru | 36 cm |
| Szerokość lampy | 36 cm |
| Wysokość lampy | 67 cm |
| Wysokość klosza/abażuru | 26 cm |
| Zakres regulacji (wysokość lampy wliczona) | NIE |
| Informacje dodatkowe | |
| Seria produktu | MURANEO |
| Marka | Lumina Deco |
| Styl | Nowoczesny |
| Żarówka w zestawie | nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU!
W naszym sklepie internetowym masz możliwość dokonania zakupu, płacąc za zakupy w wygodnych miesięcznych ratach, mogąc przeznaczyć pozostałe zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU można skorzystać, jeżeli zakupy mieszczą się w przedziale od 300 do 50 000 zł. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Weryfikacja wniosku ratalnego trwa zwykle do 2 minut, w przypadku uzyskania pozytywnej decyzji banku - masz możliwość natychmiastowego dokończenia zamówienia. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.
A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupując u nas, możesz w terminie 30 dni od otrzymania zamówienia, wysłać do nas oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwrócić towar. Po potwierdzeniu odstąpienia od umowy oraz zleceniu zwrotu w systemie PayU, środki zostaną przekazane bezpośrednio na rachunek pożyczkodawcy powiązany z kredytem, a Ty otrzymasz potwierdzenie e-mail od PayU.
A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Twój zakup nie zostanie zrealizowany, jeśli Organizacja Finansująca nie udzieli Ci kredytu lub jeśli po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, nie wykonasz kolejnych kroków polegających na weryfikacji tożsamości i zatwierdzeniu warunków umowy kredytowej za pomocą otrzymanego kodu SMS. Aby wówczas zrealizować zakupy, wystarczy wrócić do naszego sklepu i wybrać inną formę płatności.
Producent: Lumina Deco
Informacje o producencie
Nazwa producenta: Lumina Deco
Adres: Świerkowa 1A, 05-850 Bronisze
Kraj: Polska
E-mail: info@luminadeco.pl
Osoba odpowiedzialna w UE
Osobą odpowiedzialną jest podmiot gospodarczy z siedzibą w UE.
Nazwa podmiotu: LD DISTRIBUTION LUSINE PILOYAN
Adres: Świerkowa 1A, 05-850 Bronisze
Kraj: Polska
E-mail: ldpartner.pl@gmail.com
Kupujesz więcej lamp? Ilość żarówek dopasujemy automatycznie.
Wskazówka: Pamiętaj, aby dobrać moc żarówek do oprawy, pomieszczenia i ilości światła, jakiej potrzebujesz.