LDW 1726-2 (MD)
średnica klosza: 15 cm. wysokość lampy: 40 cm.
Produkt niedostępny
Gdy produkt powróci do sprzedaży, otrzymasz od nas powiadomienie e-mail.
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny
249,00 zł
479,00 zł
Nasi klienci mogą liczyć na darmową wysyłkę.
Już przy zamówieniach od 299 zł, wysyłka przy przedpłacie wyniesie 0 zł.
Dokładamy starań, aby zamówienia były realizowane ekspresowo.
Dzięki temu, zdecydowana większość przesyłek wysyłana jest w przeciągu już 24h od zaksięgowania płatności
(przy wyborze płatności z góry), bądź wpłynięcia zamówienia (w przypadku wyboru opcji płatności przy kurierze).
Zdajemy sobie sprawę z tego, iż zakup oświetlenia przez Internet nie jest rzeczą łatwą.
Z tego też względu oferujemy naszym Klientom aż 30 dni na dokonanie zwrotu,
co pozwala spokojnie zapoznać się z produktem i podjąć decyzję zakupową bez presji.
Lampa została wyprzedana i oczekujemy na nową dostawę producenta.
Zapisz się na powiadomienie o dostawie, aby otrzymać wiadomość w pierwszej kolejności.
Mosiężna lampa ścienna o dekoracyjnym designie. Dwupunktowe dopełnienie oświetlenia salonowego i sypialnianego, jak również efektowny sposób na rozjaśnienie ciasnych i wąskich wnętrz bądź podświetlenie mebli i ściennych obrazów. Utworzona z dwóch abażurów, owiniętych brązową tkaniną. Uszlachetniona poprzez mosiężny koloryt metalowych elementów i osuwające się z kloszy kryształy.
Oryginalna wariacja na temat klasyki oświetlenia rodem z wersalskiej sali lustrzanej. Kolekcja eleganckich lamp kryształowych ALESSIA cofa się w czasie i powraca do najbardziej klasycznych stylów architektonicznych. Ukazuje je w delikatnie uwspółcześnionej odsłonie. Jej mosiężny kinkiet to luksusowy punkt oświetleniowy podany w oprawie glamour. Bardzo wystawna propozycja dla wystawnych wnętrz, w których przydymione przez tkaninę światło stworzy piękne refleksy, niebanalnie rozjaśniając przestrzeń.
| Kolor i materiał | |
| Kolor lampy | mosiądz |
| Kolor klosza/abażuru | brązowy |
| Materiał lampy | metal, kryształ, tkanina |
| Materiał klosza/abażuru | tkanina |
| Kolor podsufitki | mosiądz |
| Kolor kabla/łańcucha | - |
| Dane techniczne | |
| Typ żarówki | wszystkie typy żarówek |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Rodzaj gwintu | E27, E14 |
| Moc oprawki(W) | 40 |
| Napięcie(V) | 220-240 |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Waga produktu | 4 kg |
| Rozmiar | |
| Średnica klosza/abażuru | 15 cm |
| Szerokość lampy | 30 cm |
| Wysokość lampy | 40 cm |
| Wysokość klosza/abażuru | 17 cm |
| Zakres regulacji (wysokość lampy wliczona) | NIE |
| Informacje dodatkowe | |
| Seria produktu | ALESSIA |
| Marka | Lumina Deco |
| Styl | Klasyczny |
| Żarówka w zestawie | nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU!
W naszym sklepie internetowym masz możliwość dokonania zakupu, płacąc za zakupy w wygodnych miesięcznych ratach, mogąc przeznaczyć pozostałe zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU można skorzystać, jeżeli zakupy mieszczą się w przedziale od 300 do 50 000 zł. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Weryfikacja wniosku ratalnego trwa zwykle do 2 minut, w przypadku uzyskania pozytywnej decyzji banku - masz możliwość natychmiastowego dokończenia zamówienia. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.
A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupując u nas, możesz w terminie 30 dni od otrzymania zamówienia, wysłać do nas oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwrócić towar. Po potwierdzeniu odstąpienia od umowy oraz zleceniu zwrotu w systemie PayU, środki zostaną przekazane bezpośrednio na rachunek pożyczkodawcy powiązany z kredytem, a Ty otrzymasz potwierdzenie e-mail od PayU.
A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Twój zakup nie zostanie zrealizowany, jeśli Organizacja Finansująca nie udzieli Ci kredytu lub jeśli po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, nie wykonasz kolejnych kroków polegających na weryfikacji tożsamości i zatwierdzeniu warunków umowy kredytowej za pomocą otrzymanego kodu SMS. Aby wówczas zrealizować zakupy, wystarczy wrócić do naszego sklepu i wybrać inną formę płatności.
Producent: Lumina Deco
Informacje o producencie
Nazwa producenta: Lumina Deco
Adres: Świerkowa 1A, 05-850 Bronisze
Kraj: Polska
E-mail: info@luminadeco.pl
Osoba odpowiedzialna w UE
Osobą odpowiedzialną jest podmiot gospodarczy z siedzibą w UE.
Nazwa podmiotu: LD DISTRIBUTION LUSINE PILOYAN
Adres: Świerkowa 1A, 05-850 Bronisze
Kraj: Polska
E-mail: ldpartner.pl@gmail.com
Obecnie nie mamy przypisanych zalecanych żarówek dla tego modelu, ale na pewno znajdziesz odpowiednie w naszej ofercie.
Przejdź do żarówekKupujesz więcej lamp? Ilość żarówek dopasujemy automatycznie.
Wskazówka: Pamiętaj, aby dobrać moc żarówek do oprawy, pomieszczenia i ilości światła, jakiej potrzebujesz.