LDP 6836-3-RD (GR+MD)
średnica lampy: 16 cm. średnica klosza: 16 cm. wysokość lampy: 30 cm.
Produkt niedostępny
Darmowa wysyłka
Gdy produkt powróci do sprzedaży, otrzymasz od nas powiadomienie e-mail.
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny
399,00 zł
629,00 zł
1 osoba kupiła 1 sztukę
Nasi klienci mogą liczyć na darmową wysyłkę.
Już przy zamówieniach od 299 zł, wysyłka przy przedpłacie wyniesie 0 zł.
Dokładamy starań, aby zamówienia były realizowane ekspresowo.
Dzięki temu, zdecydowana większość przesyłek wysyłana jest w przeciągu już 24h od zaksięgowania płatności
(przy wyborze płatności z góry), bądź wpłynięcia zamówienia (w przypadku wyboru opcji płatności przy kurierze).
Zdajemy sobie sprawę z tego, iż zakup oświetlenia przez Internet nie jest rzeczą łatwą.
Z tego też względu oferujemy naszym Klientom aż 30 dni na dokonanie zwrotu,
co pozwala spokojnie zapoznać się z produktem i podjąć decyzję zakupową bez presji.
Lampa została wyprzedana i oczekujemy na nową dostawę producenta.
Zapisz się na powiadomienie o dostawie, aby otrzymać wiadomość w pierwszej kolejności.
Lampa wisząca RENTON W3 jest kompozycją złożoną z trzech kloszy wykonanych ze szkła, o oprawie w dymionej szarej tonacji. W projekcie postawiono na aspekt funkcjonalny, choć nie można mu odmówić wyjątkowej urody pochodzącej od zastosowanych tu dekoracji o industrialnym charakterze. Prezentowane oświetlenie typu zwis będzie interesująco prezentować się w kuchni, jadalni oraz na klatce schodowej.
Loftowa linia oświetlenia RENTON pozwala zaaranżować wnętrze na wiele sposobów z uwagi na bardzo minimalistyczne podejście do tworzenia jej produktów, które dzięki ograniczonej ilości elementów, a co za tym idzie specyficznych dekoracji oraz swojej uniwersalności, są w stanie perfekcyjnie dopasować się do rodzaju wnętrza bądź jego wyposażenia. W podsufitce lampy zbiegają się trzy czarne kable o regulowanej długości, które utrzymują poszczególne klosze na wysokościach dopasowanych do upodobań jej użytkowników. Kształt kloszy, tak samo jak ich barwa, jest wyrafinowany i kojący. Ich owalna, opływowa forma uspokaja i wycisza całą kompozycję, zaś dymiony szary kolor wpływa na poczucie estetyki i wyjątkową elegancję produktu. Dekoracyjnym, bardziej kontrastowym fragmentem są tutaj uchwyty trzymające klosze, których mosiężne kopuły przełamują spokój kompozycji.
| Kolor i materiał | |
| Kolor lampy | dymiony szary, mosiądz |
| Kolor klosza/abażuru | dymiony szary |
| Materiał lampy | metal, szkło |
| Materiał klosza/abażuru | szkło |
| Kolor podsufitki | mosiądz |
| Kolor kabla/łańcucha | czarny |
| Dane techniczne | |
| Typ żarówki | wszystkie typy żarówek |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Moc oprawki(W) | 40 |
| Napięcie(V) | 220-240 |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Waga produktu | 6 kg |
| Rozmiar | |
| Średnica lampy | 16 cm |
| Średnica klosza/abażuru | 16 cm |
| Szerokość lampy | 45 cm |
| Wysokość lampy | 30 cm |
| Wysokość klosza/abażuru | 30 cm |
| Zakres regulacji (wysokość lampy wliczona) | Od 35 cm do 130 cm |
| Informacje dodatkowe | |
| Seria produktu | RENTON |
| Marka | Lumina Deco |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny, Loft |
| Żarówka w zestawie | nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU!
W naszym sklepie internetowym masz możliwość dokonania zakupu, płacąc za zakupy w wygodnych miesięcznych ratach, mogąc przeznaczyć pozostałe zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU można skorzystać, jeżeli zakupy mieszczą się w przedziale od 300 do 50 000 zł. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Weryfikacja wniosku ratalnego trwa zwykle do 2 minut, w przypadku uzyskania pozytywnej decyzji banku - masz możliwość natychmiastowego dokończenia zamówienia. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.
A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupując u nas, możesz w terminie 30 dni od otrzymania zamówienia, wysłać do nas oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwrócić towar. Po potwierdzeniu odstąpienia od umowy oraz zleceniu zwrotu w systemie PayU, środki zostaną przekazane bezpośrednio na rachunek pożyczkodawcy powiązany z kredytem, a Ty otrzymasz potwierdzenie e-mail od PayU.
A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Twój zakup nie zostanie zrealizowany, jeśli Organizacja Finansująca nie udzieli Ci kredytu lub jeśli po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, nie wykonasz kolejnych kroków polegających na weryfikacji tożsamości i zatwierdzeniu warunków umowy kredytowej za pomocą otrzymanego kodu SMS. Aby wówczas zrealizować zakupy, wystarczy wrócić do naszego sklepu i wybrać inną formę płatności.
Producent: Lumina Deco
Informacje o producencie
Nazwa producenta: Lumina Deco
Adres: Świerkowa 1A, 05-850 Bronisze
Kraj: Polska
E-mail: info@luminadeco.pl
Osoba odpowiedzialna w UE
Osobą odpowiedzialną jest podmiot gospodarczy z siedzibą w UE.
Nazwa podmiotu: LD DISTRIBUTION LUSINE PILOYAN
Adres: Świerkowa 1A, 05-850 Bronisze
Kraj: Polska
E-mail: ldpartner.pl@gmail.com
Kupujesz więcej lamp? Ilość żarówek dopasujemy automatycznie.
Wskazówka: Pamiętaj, aby dobrać moc żarówek do oprawy, pomieszczenia i ilości światła, jakiej potrzebujesz.