LDP 6838-3-RD (GR+MD)
średnica lampy: 17 cm. średnica klosza: 17 cm. wysokość lampy: 25 cm.
Produkt niedostępny
Darmowa wysyłka
Gdy produkt powróci do sprzedaży, otrzymasz od nas powiadomienie e-mail.
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny
399,00 zł
569,00 zł
3 osoby kupiły 3 sztuki
Nasi klienci mogą liczyć na darmową wysyłkę.
Już przy zamówieniach od 299 zł, wysyłka przy przedpłacie wyniesie 0 zł.
Dokładamy starań, aby zamówienia były realizowane ekspresowo.
Dzięki temu, zdecydowana większość przesyłek wysyłana jest w przeciągu już 24h od zaksięgowania płatności
(przy wyborze płatności z góry), bądź wpłynięcia zamówienia (w przypadku wyboru opcji płatności przy kurierze).
Zdajemy sobie sprawę z tego, iż zakup oświetlenia przez Internet nie jest rzeczą łatwą.
Z tego też względu oferujemy naszym Klientom aż 30 dni na dokonanie zwrotu,
co pozwala spokojnie zapoznać się z produktem i podjąć decyzję zakupową bez presji.
Lampa została wyprzedana i oczekujemy na nową dostawę producenta.
Zapisz się na powiadomienie o dostawie, aby otrzymać wiadomość w pierwszej kolejności.
Trzy klosze lampy wiszącej CALVI W3 pozwolą w pełni rozświetlić przestrzeń salonu, jadalni czy kuchni, a jej dymiona szara oprawa doskonale sprawdzi się zarówno w połączeniu ze stonowaną kolorystyką ich wnętrz, jak i bardziej finezyjną odsłoną aranżacji domu czy mieszkania. Wszystkie zalety podkreśla natomiast loftowe wykończenie lampy, wymieszane z elementami stylu nowoczesnego.
Tym, co wyróżnia kolekcję lamp wiszących CALVI, jest ciekawa kolorystyka oraz prosta konstrukcja bazująca jedynie na kloszach zamontowanych poprzez kable do okrągłej, metalowej podsufitki. Klosze powstały na kształt kuli z nieznacznie wyciągniętym swego rodzaju kołnierzem, które jest miejscem na zamontowanie zdobnego uchwytu lampy. Mosiężna kopuła zdobiąca górną część klosza pozwala nieco przełamać harmonię układu lampy i wnieść odrobinę dynamiki do projektu. Ciekawym rozwiązaniem o charakterze funkcjonalno-estetycznym jest zastosowanie półprzezroczystego sposobu zabarwienia kloszy, których wnętrze i mechanizm widoczne są gołym okiem od zewnątrz. Transparentność kloszy pozwala także na lepsze przepuszczanie światła, co wpływa na stopień doświetlenia przestrzeni między innymi kuchni i jadalni, gdzie ważne jest zastosowanie produktu o solidnym źródle światła.
| Kolor i materiał | |
| Kolor lampy | dymiony szary, mosiądz |
| Kolor klosza/abażuru | dymiony szary |
| Materiał lampy | metal, szkło |
| Materiał klosza/abażuru | szkło |
| Kolor podsufitki | mosiądz |
| Kolor kabla/łańcucha | czarny |
| Dane techniczne | |
| Typ żarówki | wszystkie typy żarówek |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Moc oprawki(W) | 40 |
| Napięcie(V) | 220-240 |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Waga produktu | 5 kg |
| Rozmiar | |
| Średnica lampy | 17 cm |
| Średnica klosza/abażuru | 17 cm |
| Szerokość lampy | 45 cm |
| Wysokość lampy | 25 cm |
| Wysokość klosza/abażuru | 25 cm |
| Zakres regulacji (wysokość lampy wliczona) | Od 30 cm do 140 cm |
| Informacje dodatkowe | |
| Seria produktu | CALVI |
| Marka | Lumina Deco |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny, Loft |
| Żarówka w zestawie | nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU!
W naszym sklepie internetowym masz możliwość dokonania zakupu, płacąc za zakupy w wygodnych miesięcznych ratach, mogąc przeznaczyć pozostałe zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU można skorzystać, jeżeli zakupy mieszczą się w przedziale od 300 do 50 000 zł. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Weryfikacja wniosku ratalnego trwa zwykle do 2 minut, w przypadku uzyskania pozytywnej decyzji banku - masz możliwość natychmiastowego dokończenia zamówienia. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.
A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupując u nas, możesz w terminie 30 dni od otrzymania zamówienia, wysłać do nas oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwrócić towar. Po potwierdzeniu odstąpienia od umowy oraz zleceniu zwrotu w systemie PayU, środki zostaną przekazane bezpośrednio na rachunek pożyczkodawcy powiązany z kredytem, a Ty otrzymasz potwierdzenie e-mail od PayU.
A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Twój zakup nie zostanie zrealizowany, jeśli Organizacja Finansująca nie udzieli Ci kredytu lub jeśli po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, nie wykonasz kolejnych kroków polegających na weryfikacji tożsamości i zatwierdzeniu warunków umowy kredytowej za pomocą otrzymanego kodu SMS. Aby wówczas zrealizować zakupy, wystarczy wrócić do naszego sklepu i wybrać inną formę płatności.
Producent: Lumina Deco
Informacje o producencie
Nazwa producenta: Lumina Deco
Adres: Świerkowa 1A, 05-850 Bronisze
Kraj: Polska
E-mail: info@luminadeco.pl
Osoba odpowiedzialna w UE
Osobą odpowiedzialną jest podmiot gospodarczy z siedzibą w UE.
Nazwa podmiotu: LD DISTRIBUTION LUSINE PILOYAN
Adres: Świerkowa 1A, 05-850 Bronisze
Kraj: Polska
E-mail: ldpartner.pl@gmail.com
Kupujesz więcej lamp? Ilość żarówek dopasujemy automatycznie.
Wskazówka: Pamiętaj, aby dobrać moc żarówek do oprawy, pomieszczenia i ilości światła, jakiej potrzebujesz.