LDP 6862-450 (WT)
średnica lampy: 45 cm. średnica klosza: 45 cm. wysokość lampy: 27 cm.
Produkt niedostępny
Gdy produkt powróci do sprzedaży, otrzymasz od nas powiadomienie e-mail.
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny
279,00 zł
1 osoba kupiła 1 sztukę
Nasi klienci mogą liczyć na darmową wysyłkę.
Już przy zamówieniach od 299 zł, wysyłka przy przedpłacie wyniesie 0 zł.
Dokładamy starań, aby zamówienia były realizowane ekspresowo.
Dzięki temu, zdecydowana większość przesyłek wysyłana jest w przeciągu już 24h od zaksięgowania płatności
(przy wyborze płatności z góry), bądź wpłynięcia zamówienia (w przypadku wyboru opcji płatności przy kurierze).
Zdajemy sobie sprawę z tego, iż zakup oświetlenia przez Internet nie jest rzeczą łatwą.
Z tego też względu oferujemy naszym Klientom aż 30 dni na dokonanie zwrotu,
co pozwala spokojnie zapoznać się z produktem i podjąć decyzję zakupową bez presji.
Lampa została wyprzedana i oczekujemy na nową dostawę producenta.
Zapisz się na powiadomienie o dostawie, aby otrzymać wiadomość w pierwszej kolejności.
Przestronne wnętrza o minimalistycznym wyposażeniu tworzą tak bardzo lubiany w ostatnim czasie nurt industrialny w architekturze. Lampa wisząca ARIGIO w stylu loft doskonale odnajdzie się we wspomnianej aranżacji, z uwagi na swój prosty, ascetyczny obrys i piękną białą oprawę z elementami złota. Tak zaprojektowana lampa idealnie wkomponuje się w charakter kuchni oraz jadalni.
O serii ARIGIO można powiedzieć wiele, zwłaszcza należy pochwalić całą kolekcję za minimalizm oraz za charakter i staranne wykończenie. Oprawa wykonana z metalu jest solidna i łatwa w utrzymaniu czystości, natomiast modne, stylowe połączenie bieli i złota olśniewa surową elegancją. Lampa wisząca podtrzymywana jest na białym, metalowym, klasycznym łańcuchu, w który wpleciony został przezroczysty kabel. Oświetlenie posiada duży zakres regulacji wysokości, pozwalający dostosować lampę do konkretnego pomieszczenia.
| Kolor i materiał | |
| Kolor lampy | biały |
| Kolor klosza/abażuru | biały, złoty |
| Materiał lampy | metal |
| Materiał klosza/abażuru | metal |
| Kolor podsufitki | biały |
| Kolor kabla/łańcucha | biały, przezroczysty |
| Dane techniczne | |
| Typ żarówki | wszystkie typy żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Moc oprawki(W) | 40 |
| Napięcie(V) | 220-240 |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Waga produktu | 4 kg |
| Rozmiar | |
| Średnica lampy | 45 cm |
| Średnica klosza/abażuru | 45 cm |
| Wysokość lampy | 27 cm |
| Wysokość klosza/abażuru | 27 cm |
| Zakres regulacji (wysokość lampy wliczona) | Od 35 cm do 115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
| Seria produktu | ARIGIO |
| Marka | Lumina Deco |
| Styl | Industrialny, Loft |
| Żarówka w zestawie | nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU!
W naszym sklepie internetowym masz możliwość dokonania zakupu, płacąc za zakupy w wygodnych miesięcznych ratach, mogąc przeznaczyć pozostałe zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU można skorzystać, jeżeli zakupy mieszczą się w przedziale od 300 do 50 000 zł. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Weryfikacja wniosku ratalnego trwa zwykle do 2 minut, w przypadku uzyskania pozytywnej decyzji banku - masz możliwość natychmiastowego dokończenia zamówienia. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.
A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupując u nas, możesz w terminie 30 dni od otrzymania zamówienia, wysłać do nas oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwrócić towar. Po potwierdzeniu odstąpienia od umowy oraz zleceniu zwrotu w systemie PayU, środki zostaną przekazane bezpośrednio na rachunek pożyczkodawcy powiązany z kredytem, a Ty otrzymasz potwierdzenie e-mail od PayU.
A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Twój zakup nie zostanie zrealizowany, jeśli Organizacja Finansująca nie udzieli Ci kredytu lub jeśli po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, nie wykonasz kolejnych kroków polegających na weryfikacji tożsamości i zatwierdzeniu warunków umowy kredytowej za pomocą otrzymanego kodu SMS. Aby wówczas zrealizować zakupy, wystarczy wrócić do naszego sklepu i wybrać inną formę płatności.
Producent: Lumina Deco
Informacje o producencie
Nazwa producenta: Lumina Deco
Adres: Świerkowa 1A, 05-850 Bronisze
Kraj: Polska
E-mail: info@luminadeco.pl
Osoba odpowiedzialna w UE
Osobą odpowiedzialną jest podmiot gospodarczy z siedzibą w UE.
Nazwa podmiotu: LD DISTRIBUTION LUSINE PILOYAN
Adres: Świerkowa 1A, 05-850 Bronisze
Kraj: Polska
E-mail: ldpartner.pl@gmail.com
Kupujesz więcej lamp? Ilość żarówek dopasujemy automatycznie.
Wskazówka: Pamiętaj, aby dobrać moc żarówek do oprawy, pomieszczenia i ilości światła, jakiej potrzebujesz.