LDP 6044-5 (MD)
średnica klosza: 12 cm. wysokość lampy: 85 cm.
Produkt niedostępny
Darmowa wysyłka
Gdy produkt powróci do sprzedaży, otrzymasz od nas powiadomienie e-mail.
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny
649,00 zł
799,00 zł
1 osoba kupiła 1 sztukę
Nasi klienci mogą liczyć na darmową wysyłkę.
Już przy zamówieniach od 299 zł, wysyłka przy przedpłacie wyniesie 0 zł.
Dokładamy starań, aby zamówienia były realizowane ekspresowo.
Dzięki temu, zdecydowana większość przesyłek wysyłana jest w przeciągu już 24h od zaksięgowania płatności
(przy wyborze płatności z góry), bądź wpłynięcia zamówienia (w przypadku wyboru opcji płatności przy kurierze).
Zdajemy sobie sprawę z tego, iż zakup oświetlenia przez Internet nie jest rzeczą łatwą.
Z tego też względu oferujemy naszym Klientom aż 30 dni na dokonanie zwrotu,
co pozwala spokojnie zapoznać się z produktem i podjąć decyzję zakupową bez presji.
Lampa została wyprzedana i oczekujemy na nową dostawę producenta.
Zapisz się na powiadomienie o dostawie, aby otrzymać wiadomość w pierwszej kolejności.
Pomysłowość oraz innowacyjność konstrukcji lampy wiszącej RIANZA W5 widać w każdym calu jej postaci, począwszy od surowości kompozycji, ograniczonych do minimum zdobień i elementów oraz pięknym i eleganckim odcieniu mosiężnej oprawy. Pięć źródeł światła osłoniętych szklanymi, białymi kloszami doda blasku modernistycznemu salonowi i reprezentacyjnej klatce schodowej.
Zamysł projektu linii oświetlenia RIANZA pozwala na zabawę modnymi, często awangardowymi dodatkami, które razem z lampami tej kolekcji tworzą swoistą atrakcję danego pomieszczenia ukazując najlepsze cechy stylu nowoczesnego. Prostota, a także subtelność prezentowanej lampy wiszącej widoczna jest już od pierwszego spojrzenia na produkt. Składa się bowiem z dwóch metalowych rurek połączonych ze sobą pod kątem prostym, jednak na tyle asymetrycznie, by tworzyć niesztampowe wzornictwo. Klosze również rozmieszono niesymetrycznie – na pionowym drążku trzy, zaś na poziomym dwa z nich. Dla zachowania proporcji i równowagi poziomy drążek konstrukcji podtrzymywany jest za pomocą cienkiej, metalowej linki umieszczonej osobno od reszty konstrukcji. Lampa wisząca posiada szeroki zakres regulacji długości kabla, dzięki czemu może wpasować się w wysokie, niestandardowe wnętrza.
| Kolor i materiał | |
| Kolor lampy | mosiądz |
| Kolor klosza/abażuru | biały |
| Materiał lampy | metal, szkło |
| Materiał klosza/abażuru | szkło |
| Kolor podsufitki | mosiądz |
| Kolor kabla/łańcucha | czarny |
| Dane techniczne | |
| Typ żarówki | G9 LED |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Moc oprawki(W) | 20 |
| Napięcie(V) | 220-240 |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Waga produktu | 5 kg |
| Rozmiar | |
| Średnica klosza/abażuru | 12 cm |
| Szerokość lampy | 72 cm |
| Wysokość lampy | 85 cm |
| Długość lampy | 85 cm |
| Zakres regulacji (wysokość lampy wliczona) | Od 85 cm do 190 cm |
| Informacje dodatkowe | |
| Styl | Nowoczesny |
| Żarówka w zestawie | nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU!
W naszym sklepie internetowym masz możliwość dokonania zakupu, płacąc za zakupy w wygodnych miesięcznych ratach, mogąc przeznaczyć pozostałe zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU można skorzystać, jeżeli zakupy mieszczą się w przedziale od 300 do 50 000 zł. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Weryfikacja wniosku ratalnego trwa zwykle do 2 minut, w przypadku uzyskania pozytywnej decyzji banku - masz możliwość natychmiastowego dokończenia zamówienia. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.
A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupując u nas, możesz w terminie 30 dni od otrzymania zamówienia, wysłać do nas oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwrócić towar. Po potwierdzeniu odstąpienia od umowy oraz zleceniu zwrotu w systemie PayU, środki zostaną przekazane bezpośrednio na rachunek pożyczkodawcy powiązany z kredytem, a Ty otrzymasz potwierdzenie e-mail od PayU.
A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Twój zakup nie zostanie zrealizowany, jeśli Organizacja Finansująca nie udzieli Ci kredytu lub jeśli po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, nie wykonasz kolejnych kroków polegających na weryfikacji tożsamości i zatwierdzeniu warunków umowy kredytowej za pomocą otrzymanego kodu SMS. Aby wówczas zrealizować zakupy, wystarczy wrócić do naszego sklepu i wybrać inną formę płatności.
Producent: Lumina Deco
Informacje o producencie
Nazwa producenta: Lumina Deco
Adres: Świerkowa 1A, 05-850 Bronisze
Kraj: Polska
E-mail: info@luminadeco.pl
Osoba odpowiedzialna w UE
Osobą odpowiedzialną jest podmiot gospodarczy z siedzibą w UE.
Nazwa podmiotu: LD DISTRIBUTION LUSINE PILOYAN
Adres: Świerkowa 1A, 05-850 Bronisze
Kraj: Polska
E-mail: ldpartner.pl@gmail.com
Kupujesz więcej lamp? Ilość żarówek dopasujemy automatycznie.
Wskazówka: Pamiętaj, aby dobrać moc żarówek do oprawy, pomieszczenia i ilości światła, jakiej potrzebujesz.