LDP 7002-12 (KR)
średnica lampy: 72 cm. wysokość lampy: 75 cm.
Produkt niedostępny
Darmowa wysyłka
Gdy produkt powróci do sprzedaży, otrzymasz od nas powiadomienie e-mail.
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny
1 599,00 zł
Nasi klienci mogą liczyć na darmową wysyłkę.
Już przy zamówieniach od 299 zł, wysyłka przy przedpłacie wyniesie 0 zł.
Dokładamy starań, aby zamówienia były realizowane ekspresowo.
Dzięki temu, zdecydowana większość przesyłek wysyłana jest w przeciągu już 24h od zaksięgowania płatności
(przy wyborze płatności z góry), bądź wpłynięcia zamówienia (w przypadku wyboru opcji płatności przy kurierze).
Zdajemy sobie sprawę z tego, iż zakup oświetlenia przez Internet nie jest rzeczą łatwą.
Z tego też względu oferujemy naszym Klientom aż 30 dni na dokonanie zwrotu,
co pozwala spokojnie zapoznać się z produktem i podjąć decyzję zakupową bez presji.
Lampa została wyprzedana i oczekujemy na nową dostawę producenta.
Zapisz się na powiadomienie o dostawie, aby otrzymać wiadomość w pierwszej kolejności.
Nowoczesny styl lampy wiszącej MAGICA GLASS rzuca się w oczy od pierwszego spojrzenia na jej kompozycję oraz materiał, z jakiego została wykonana. Dwanaście szklanych kloszy wraz całą szklaną, kremową oprawą tworzy iście zjawiskowy obraz oświetlenia, który śmiało można zastosować w innowacyjnie urządzanym salonie, a nawet w galerii sztuki czy podobnych lokalach użytkowych.
Kolekcji MAGICA nie można odmówić oryginalności oraz pomysłowości. Wykonana w całości ze szkła lampa wisząca, tworzy niezwykłą dekorację wnętrza, które dodatkowo idealnie oświetla przy pomocy aż dwunastu punktów światła. Umieszczone są one na dostojnie wygiętych w różne strony ramionach, zakończonych maleńkimi żarówkami. Nietypowy kształt lampy uzupełnia jej szklany rdzeń, zakończony z obu stron ozdobnymi elementami dekoracyjnymi. Kremowy kolor szkła podkreśla wyrazisty, acz subtelny charakter oświetlenia.
| Kolor i materiał | |
| Kolor lampy | kremowy |
| Kolor klosza/abażuru | kremowy |
| Materiał lampy | szkło |
| Materiał klosza/abażuru | szkło |
| Kolor podsufitki | chrom |
| Kolor kabla/łańcucha | przezroczysty, chrom |
| Dane techniczne | |
| Typ żarówki | G4 oraz LED |
| Ilość punktów światła | 12 |
| Rodzaj gwintu | G4 |
| Moc oprawki(W) | 20 |
| Napięcie(V) | 220-240 |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Waga produktu | 10 kg |
| Rozmiar | |
| Średnica lampy | 72 cm |
| Szerokość lampy | 72 cm |
| Wysokość lampy | 75 cm |
| Zakres regulacji (wysokość lampy wliczona) | Od 75 cm do 130 cm |
| Informacje dodatkowe | |
| Seria produktu | MAGICA |
| Marka | Lumina Deco |
| Styl | Nowoczesny |
| Żarówka w zestawie | nie, tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Skorzystaj z zakupów z ratami z PayU!
W naszym sklepie internetowym masz możliwość dokonania zakupu, płacąc za zakupy w wygodnych miesięcznych ratach, mogąc przeznaczyć pozostałe zgromadzone oszczędności na inny cel. Z rat PayU można skorzystać, jeżeli zakupy mieszczą się w przedziale od 300 do 50 000 zł. PayU jest pośrednikiem pomiędzy pożyczkobiorcą a instytucją finansową. Rat PayU udzielają trzej pożyczkodawcy – mBank SA , Kreditech Polska Sp. z o.o. i Alior Bank SA. Weryfikacja wniosku ratalnego trwa zwykle do 2 minut, w przypadku uzyskania pozytywnej decyzji banku - masz możliwość natychmiastowego dokończenia zamówienia. Zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim.
A co jeśli będziesz chciał zwrócić towar?
Kupując u nas, możesz w terminie 30 dni od otrzymania zamówienia, wysłać do nas oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwrócić towar. Po potwierdzeniu odstąpienia od umowy oraz zleceniu zwrotu w systemie PayU, środki zostaną przekazane bezpośrednio na rachunek pożyczkodawcy powiązany z kredytem, a Ty otrzymasz potwierdzenie e-mail od PayU.
A co jeśli nie dostanę pożyczki?
Twój zakup nie zostanie zrealizowany, jeśli Organizacja Finansująca nie udzieli Ci kredytu lub jeśli po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, nie wykonasz kolejnych kroków polegających na weryfikacji tożsamości i zatwierdzeniu warunków umowy kredytowej za pomocą otrzymanego kodu SMS. Aby wówczas zrealizować zakupy, wystarczy wrócić do naszego sklepu i wybrać inną formę płatności.
Producent: Lumina Deco
Informacje o producencie
Nazwa producenta: Lumina Deco
Adres: Świerkowa 1A, 05-850 Bronisze
Kraj: Polska
E-mail: info@luminadeco.pl
Osoba odpowiedzialna w UE
Osobą odpowiedzialną jest podmiot gospodarczy z siedzibą w UE.
Nazwa podmiotu: LD DISTRIBUTION LUSINE PILOYAN
Adres: Świerkowa 1A, 05-850 Bronisze
Kraj: Polska
E-mail: ldpartner.pl@gmail.com
Obecnie nie mamy przypisanych zalecanych żarówek dla tego modelu, ale na pewno znajdziesz odpowiednie w naszej ofercie.
Przejdź do żarówekKupujesz więcej lamp? Ilość żarówek dopasujemy automatycznie.
Wskazówka: Pamiętaj, aby dobrać moc żarówek do oprawy, pomieszczenia i ilości światła, jakiej potrzebujesz.